Ľudský prístup

Vždy vám poradíme a ak je treba, odporučíme vás aj na inú firmu, lebo chceme aby ste boli spokojný vy aj my. Poradíme vám aj riešenia, ktoré sú zadarmo, ak je to vaša hlavná priorita.

No kvalitný a reprezentatívny web môže byť ťažko zadarmo. Nejdeme cestou, že web pre vás celý na mieru naprogramujeme, lebo je to by trvalo dlho a teda by to bolo drahé, ale váš web vyskladáme z hotových modulov, ktorých sú vo Wordpresse alebo Joomle tisíce. Tieto moduly nakonfigurujeme, aby robili presne to čo chcete vy. Podobne je to s grafickým vzhľadom stránok, kde používame hlavne grafické šablóny od najlepších  vývojárov. Tým opäť tlačíme cenu, ktorú zaplatíte za web, dole. Fotky by sme radi mali od vás, no môžeme aj sami nejaké dohladať na portáloch, kde sú fotky zadarmo, alebo vo veľmi priaznivých cenách.

Okrem telefonickej podpory, robíme aj podporu formou zasielaných dokumentov na Emaily našich zákazníkov, alebo formou dokumentov, ktoré sú prístupné na tomto webe po prihlásení sa na stránke Podpora.