Siláci pod kapotouSme dostatočne sebavedomí, ale nie natoľko, aby sme si mysleli, že na dnešnom Internete každodenných zmien a noviniek vytvoríme zákazníkovi profesionálny web za prijateľnú cenu len vlastnými nástrojmi. Preto vyvíjame weby v redakčných systémoch Joomla a WordPress.
 
 
JoomlaMotorom našich stredných a väčších webových riešení je redakčný systém (CMS) Joomla. Ide o open-source software, ktorý zadarmo a s nadšením vyvíjajú tisíce vývojárov po celom svete. Tento softvér je inovovaný tempom, ktorému ťažko môže stačiť jednotlivá firma. Vývoj obdobného vlastného softvéru stojí firmy veľa peňazí a tieto náklady sú prenášané na zákazníka. My Vám ho dávame, tak ako sme ho dostali - zadarmo. CMS Joomla sme vybrali zámerne po viacročných praktických skúsenostiach s mnohými CMS systémami. CMS Joomla obsahuje veľké množstvo modulov, z ktorých je možné efektívne vyskladať bežný web : Internetový obchod (e-shop), fotogalériu, diskusné fórum, ankety, atď. Treba dodať, že to nie je trpaslík pre malé a stredne veľké weby. Naopak - zvláda tisíce stránok a mnoho jeho činností je plne automatizovaných bez nároku na prácu správcu webu či autorov článkov.

 

WordpressMotorom našich menších webových riešení je redakčný systém (CMS) WordPress. Je to najrozšírenejší a teda najpopulárnejší CMS na Slovensku aj na svete, kde má vyše 60 000 000 inštalácií. Má veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie, takže na to aby sa ho naučili naši zákazníci používať, stačí veľmi krátka doba. Rovnako ako Joomla je zadarmo a obsahuje takisto veľké množstvo modulov, z ktorých vyskladáme váš web.
 
 

V porovnaní s klasickými webmi má CMS Joomla a WordPress veľa výhod:

  • Modulárna štruktúra umožňuje z množstva hotových modulov vyskladať Váš web.
  • Oba redakčné systémy sú je plne funkčné a dobre testovaná - jej vývojári aj zákazníci sú po celom svete - čo urýchľuje riešenie možných problémov. Ich fóra majú státisíce prispievateľov!
  • Veľká variabilita vzhľadu stránok, veľké množstvo hotových grafických šablón od firiem po celom svete - šetrí sa práca grafika a zákazník má pestrý výber. Vytvorenie grafickej šablóny stránky z čistej vody je totiž pracné a drahé.
  • Dobre zvládnutá a užívateľsky príjemná správa webu (ľahké robenie zmien na stránkach) umožňuje, aby zmeny vykonávali priamo vaši zamestnanci (ponúkame však aj správu formnou outsourcingu, vtedy bežnú údržbu robíme my).
  • Správa cez bežný webový prehliadač kdekoľvek z Internetu.